مقایسه ویندوز 10 و 11؛ هم‌زمان با ظهور ویندوز 11، تغییرات بسیار بزرگ و مهمی در ویندوز به وجود آمد. تغییراتی همچون به وجود آمدن قابلیت‌هایی کاملاً جدید و یا ایجاد شکل ظاهری جدید برای عملکردهای قدیمی از جمله این تغییرات بود.

کامپیوتر یک سیستم پیشرفته است که به وسیله 2 درگاه قابل کنترل می باشد ، یکی کیبورد و دیگری ماوس. کیبورد به دلیل کلیدی بودن و دستوری عمل کردن و البته محدودیت کارایی، سرعت کار با کامپیوتر را پائین می آورد

قبل از بحث در مورد تفاوت، باید به این نکته اشاره کرد که بین همه آنها شباهت اساسی وجود دارد. اسانس عطر از مواد مختلفی ساخته می شود:ترکیب این مواد نت های مختلف یک عطر را به ما می دهد.نت های یک عطر به نت های پایه، نت های میانی یا قلبی و نت های بالایی تقسیم می شوند.

آیا به یک حافظه ذخیره‌سازی ارزان و با حجم بالا نیاز دارید یا یک حافظه سریع و ضدشوک؟ در این مطلب تفاوت حافظه‌های SSD و HDD را برای شما خواهیم گفت تا مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید

ممکن است انتخاب رابط و پورت مناسب برای کاربران کمی دشوار باشد. این امر به این دلیل است که دستگاه‌های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که از رابط‌های ویدئویی مختلفی استفاده می‌کنند. ولی تفاوت بین این رابط‌ها چیست و ما به کدام یک از آن‌ها نیاز داریم؟

برترین مطالب
  • لندیکا در آپارات
  • بلاگ لند لندیکا
آخرین مطالب
محصولات پیشنهادی مشاهده موارد بیشتر