تغییر گروه
مرتب سازی:
جدید ترین قدیمی ترین گران ترین ارزان ترین
فیلتر ها
فیلترها
محدوده قیمت: تا

شارژر همراه (پاوربانک)

بیشتر

📝 برای همه ما پیش آمده است که به هر دلیلی نتوانسته‌ایم گوشی‌مان را شارژ کنیم و خاموش شدن آن برابر بوده است با نگرانی دیگران، به هم خوردن قرارمان و خیلی از اتفاقات دیگر. همراه داشتن شارژر هم خیلی از اوقات دردی از ما دوا نمی‌کند چون کمتر جایی دیده می‌شود که برای شارژ گوشی قسمتی را تعبیه کرده باشند.

⁉ مطمئنا شماهم متوجه شده‌اید که بودن یک منبع شارژ همراه چقدر کارآمد و حیاتی است. اینجاست که تولیدکنندگان، نقش پررنگ شارژرهای همراه یا همان پاوربانک‌ها را برایمان مسجل و ثابت می‌کنند.

👈 امروزه پاوربانک‌ها در اندازه‌ها و ظرفیت‌های متفاوت و اشکال و طرح‌های زیبا تولید می‌شوند. مطمئنا ظرفیت بالای پاوربانک‌ها مشکل بیشتری از ما را برطرف می‌کند، اما همراه کردن جسم سنگین این نوع پاوربانک‌ها برای همه مقدور نیست. از این‌رو ظرفیت‌های پایین‌تر، کارآمدتر به نظر می‌رسد.

👍 البته هرچقدر نقش گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند در زندگی ما بیشتر می‌شود، استفاده از پاوربانک‌ها نیز بیشتر حس می‌شود. کارایی بالای گوشی‌های هوشمند امروزی، منبع عظیم‌تری از باتری را طلب می‌کند. هرچقدرهم که باتری سوار بر گوشی شما بزرگ باشد، بازهم پاسخ‌گوی نیاز همیشگی مصرف انرژی نیست و جای‌خالی پاوربانک بازهم احساس می‌شود.

مشاهده بیشتر